| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky taky jsem nakukovala, ale taky nikdo nepsal, tak jsem si říkala, že já taky nebudu ~l~~:-D no jsme všecky stejné....~:-D

Marti, ten vysoký tlak nepodceňuj. Já mám ted taky vysoký tlak. Bylo mi jednu dobu hodně blbě. mamka má vysoký tlak - bere léky. tak máme doma tlakoměr. takže jsem se měřila. a fakt hoooodně vysoký. i když doktoři říkají, že to nicmoc není - no ale mi to připadalo moc (160/100-110). A já to zas nepodceňuju, takže jsem dostala léky - ale ne na užívání nafurt, jen když mi bude zle. A kardiolog mi zakázal brát ty antidepresiva co beru - že zvyšujou tlak, tak mi psych. změnila léky.
No už je mi líp.
Nebudu se rozepisovat. bylo by to zas na román.
a nemám ted tolik času. protože v práci je toho fakt habakuk. ale opravdu. Už dělám i tu práci, co jsem se jí tak bála. Plus další kontroly. nevím kde mi hlava stojí.
Manči je zas nachramčená, opět. No a já už taky že.... protože my dvě jsme banda. nevydržíme bez toho, abysme se nemuchlovaly....
Dnes jsem ji dala do školky. protože ji má vyzvednout pavel. bere si ji domů ze školky. Já bych se měla učit. do angličtiny. protože to nějak nedávám, když je Manči doma. a já dojedu z práce cca v půl páté. nebo později.
Fakt smekám před váma, co máte děcka, rodinu a pracujeete a ještě k tomu studujete (Martina, Evista) ~g~~g~~g~

ještě ad Vánoce:
manči by chtěla "krisinku" = to morče - od Furry Frenzies . jak je ta reklama v TV, jak ony jezdí v tom "bludišti" - no tak to jí koupím. ale bez bludiště.
mám pro ni XXL lego - s tím si hraje prakticky denně, má dvě sady, a nějaká zvířátka a dva panáčky. ale je toho málo i tak.

no a dál bych chtěla jí koupit
Hádanky dráčka Fráčka (dejte si to do vyhledávače, vypadá to hrozně fajn hra, něco se naučí, logicky uvažovat a tak)
pak se mi taky líbí Seva pro holky - to asi řeknu Pavlovi, jestli jí to nechce koupit. jsem se ho tuhle ptala, ale ještě nad tím prý neuvažoval, jako že co koupit.
Ségře jsem řekla at koupí ty Dostihy a sázky Junior.

no a chtěla by asi všecky ty hovadiny co jsou v reklamách. ~q~
např. štěkajícího pejska, kočičku, co dělá různé věci. panenky ji naprosto neberou. ona ujíždí na všem co se týká zvířátek. a pak různé stavebnice - příkladu lego a seva apod.

jdu robit....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.