| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi týden předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, otevřeným oknem do obýváku, kde jsem zrovna seděla za stolem a pracovala na písemný práci z psychologie několikrát vletěly a vyletěly dvě vlašťovky, vždycky obkroužili místnost a zase dveřma ven. Manžel mi pak řekl, že když pták vletí do místnosti, tak se tam narodí dítě, to se říká ve Španělsku (můj manžel je Španěl).

Dneska jsem už tedy pokročile těhotná a jsou to dva měsíce, co každý den sedím v `kanceláři` doma, píšu další práci na psychologii, přímo před sebou mám dokořán otevřené dveře na terasu no a ráno mi na stole přistála taková malá šedivá křepelka, to jsem zařvala jak jsem se lekla, ale hned zas vylítla ven. A zrovna teď odpoledne jak tady sedím tak slyším takový tichý pípání, ale hrozně pronikavý, nejdřív jsem to nevnímala, protože tady řvou ptáci od rána do večera a s tou mojí nedoslýchavostí nerozlišuju odkud se co ozývá, až mi to pípání začlo vadit a napadlo mě, že to není normální pípání, ale že to je nějaký zvíře ve stresu, tak jsem se rozhlídla kolem a koukám, že mezi oknem a síťkou proti hmyzu je takový malý žlutý ptáček co jich tady lítají mraky. Chtěl se dostat ven oknem, ale nemoh přes tu síťku, tak tam sebou chudinka mlátil. Podařilo se mi ho odtamtud vyhnat badmintonovou raketou, jednou praštil do stropu a pak vyletěl těma dveřma na terasu. Vůbec nechápu, jak se sem dostal, jedině těma dveřma v tu chvíli, co jsem byla chvíli pryč.

Tak jsem si vzpomněla na ty dvě vlašťovky ve Španělsku a teď za jeden den dva ptáci, no ať mi nikdo neříká, že to nic neznamená! Říká se to i v Čechách, že když vletí pták do místnosti, že se tam narodí dítě? Nebo se říká něco jinýho? Jako chápu, že se to stalo ještě než jsem věděla, že jsem těhotná, ale proč teď znovu?? Nevěřím na náhody ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.