| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám doma výbavu za 14tis, nějak se to tak postupně nasbíralo (jak už tady někdo psal, člověk chce zkusit to či ono...a to mám krom asi 2 plenek všechno z druhé ruky) ~f~ . Tuhle jsem si to ze zvědavosti přepočítala na jednorázky a i tak už jsem v tuto chvíli ušetřila 7,5tis...
Když tu samou výbavu použiju i na druhé a snad jednou i třetí dítko, nebudou sice plenky už prodejné, nicméně ta úspora bude neuvěřitelných 65tis (minimálně, nevěřím tomu, že se děti plně odplenkují přesně ve 24 měsících)...počítala jsem 1100 měsíčně za jednorázovky.
Plenky peru a suším jednou za 2 dny, ale mám docela velkou spotřebu, protože se snažím přebalovat hned po každém vyčůrání. Jinak bych prala spíš tak jednou za 3 dny. Jedná se tedy o 2-3 pračky a sušičky týdně navíc. Netuším, jakou to má spotřebu elektřiny (vodu nepočítám, máme vlastní).
Používám mix plenek - kalhotkové jako variantu na víc čůrání a na noc, vícevrstvé+vázačky na časté přebalování, vícevrstvé či klasické čtverce do Bambino Mio kalhotek také na časté přebalování. Jako svrchní mám na nejmenší PUL kalhotky a vlňáčky, na větší mimi už jenom vlňáčky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.