| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

také jsem to nedávno řešila, to když jsem po osmi týden měla manžela doma alespoň na víkend a musel pro zménu řezat dřevo, uklízet bazén a já nevím co. Koníčky nemáme teda spravedlivě ani jeden (přišli jsme za manželovou prací, tak že on opravdu jen a jen dře vpráci a nebo doma a já jsem otěhotnéla po prvním týdnu tady a hned jsem byla na rizikáči a pak už se kamarádím jen se samýma maminkama, ale já mám hoby, čtu si a to tak jak už jsem lééééta letoucí nečetla~;))Ale prostě přišlo druhé chtěné dítko, ale já ted´ momentálně neznám nic než kolotoč doma a tak jsem prostě nedávno "tříska do stolu" a zmizela, před koupáním, krmením (ale né na douho neb kojím) a pak už jsem jen s úsmévem sdělovala, že když příjde domu on, má navařeno, uklizeno, nakoupeno, ustláno, umyté děti a on se hroutí jen z koupání. Zase mu nebudu křivdit, staršího kluka většinou koupe on a uspává, když je doma, ale když jsem byla 8 týdnu sama, musela jsem zvládat oba a ty máš tři?!
A tak jsme se dohodli a každý týden v úterý chodí ted´ domu ve čtyři a já pálím třeba jen do tý blbí Tescokafárny číst si a nebo do sauny a nebo na normální nákup do města. Po tŕech letech jsem si koupila normální krásný svetr bez písmenek Cheerokee nebo jak se to píše, páč v návalech absolutního zoufálství utíkám v noci do Tesca~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.