| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marti tak to je mi líto ~n~ že malý bere pořád tu školku tak špatně. ~n~
Fakt to nepodceňuj ten tlak. to je přesné. jak mám vysoký tlak, tak to už poznám podle toho, že jak říkáš - je to pocit hrozného tlaku v hlavě "jako by mi brněly vlasy" a i ty motáky a prostě zle.
Ted jsem měla ze čtvrtku na pátek 24 hodin holtra - na měření tlaku. měřilo to co půl hodiny. a v noci co hodinu. Ale prý to bude trvat než mi dají vědět jak to dopadlo. prý pan doktor těch holterů k prozkoumání má hodně....
Uvažuju o tom, že začnu docházet k jedné známé (kamarádka od ségry ze základky - učí angličtinu) na konverzaci. Protože jsem KO. Těch livemeetingů je čím dál více. a já nerozumím ani ho.no. Ale fakt. je to hrozné. A jak mám něco říct, tak mám stažený krk, a nevyjde ze mě ani hláska ~n~ přitom na hodinách angličtiny, co máme, tak mi mluvit problém nedělá vůbec. Ale jak už je to realita, tak prostě nemůžu. Je to na mě moc rychlé, jak oni mluví. nerozumím jim. To samé je poslech v hodinách angličtiny - z CD. to taky nerozumím. jak už to mám napsané ten text, tak je to lepší (ne nijak moc). Si myslím, že mám ten tlak vyhaprovaný i z toho. V úterý zas další live meeting. Mě jebne. ~n~
A v pátek odpo mi přišel mail, že by chtěli aby byl každé pondělí, abych tam řekla, co se za ten týden událo na tom projektu ~n~~n~~n~~Rv~Rv~Rv no nejradši bych to položila. ale nejde to. to bych se ztrapnila. Ale když jsem do toho šla, tak kolegyňka říkala, že tohle "hlášení" budu dělat písemně!, tak nechápu...~n~
Ted se chystám převlíct postele, mám velké prádlo. A učite se angličtinu.
Večer jsem si dělala výpisky z lekcí od Marušky, jak a co procvičovat (formou hry) - hrozně mě to baví, ji "učit" - hrát si anglicky. Ale že bych se měla spíš zaměřit na sebe, to já vím. ale nechce se mi. ~f~ ale ji to naštěstí taky baví. sama od sebe se mě ptá, jak a co. a zařazuje angl. slovíčka ~g~~s~

Ted je u tatínka.
Mám opět paragraf. od čtvrtka. Má zánět průdušek. prý. hodně kašlala. a byla opět zahleněná. Odchodila týden do školky.
ale v pátek jsem musela do práce - bylo právě to "peklo". jenže nějak furt padal signál. tak to přeložili na úterý dopo. Tak zvažuju, že bych zítra s Manči zůstala doma ~f~ ještě uvidím.
No nevím jestli jí tak rychle zabraly ty ATB. nebo nevím. ale mi se zdá skoro zdravá. je jak urvaná z řetězu.

Tož tak, jdu něco dělat. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.