| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Módní...... za chvíli se třeba bude považovat za módní nechat své blízké umírat v rodinném kruhu (byť třeba v nemocnici) a né samotný, že jo...

Mno, hlavně, že vám to oběma vyhovovalo. To je to nejdůležitější. Jak to mají ostatní je v téhle věci úplně podružné. Proto mi taky nepřijde vhodné kamarádku přesvědčovat, že chlap k porodu nepatří, když ona to má evidentně jinak. To si zkrátka musí pořešit ona se svým mužem. Maximálně kamarádku poinformuj, že by se měl v takovém případě na porod připravit i její manžel (návštěvou předporodních kurzů např.) a že by měli oba vědět, že se může stát, že jí bude lézt na nervy a vyhodí ho. To totiž nemůže předem ona vědět, jak bude jeho přítomnost snášet.

Jinak k dotazu: Můj muž byl u obou porodů. Poprvé jít nechtěl, bo se asi bál, nebo nevím. Já jsem si přála, aby byl přítomen alespoň u první doby porodní a pak, že je mi to jedno. Vyhověl mi. Nicméně personál o naší dohodě nic nevěděl a zcela přirozeně ho odlifroval i na porodní sál, takže byl u celého porodu. A jak byl rád a jak mu to přišlo úžasný a jak potom u druhého těhotenství stál o to, být při porodu. A já byla taky ráda, že tam se mnou byl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.