| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, naprosto tě chápu. vím, jak to myslíš.
Mám to stejně. nebo spíš teda jsem to tak měla.
a mám to tak stejně tedka se svým soukromým životem. někdy to prostě na člověka dolehne. ~s~

Marti, tak snad to bude ok. ty brýle.
Určitě to nepodceňuj, a pak napiš jak dopadly vyšetření!~x~

S tou angličtinou není zač mě obdivovat holky. Protože se v tom plácám. I když dneska jsem docela rozuměla. Sice ze mě nic nevypadávalo. ale dneska nebylo proč. Bylo to tak nějak všeobecné "školení" o funkcích toho programu. Bylo tam přihlášených plno lidí - na té videokonferenci . a nikdo nic neříkal, byla to total nuda. Ale ten "školitel" mluvil krásně pomalu a srozumitelně. Takže jsem docela rozuměla. a druhém monitoru jsem měla zapnutý google překladač. takže jsem si tam hned dávala ty slovíčka, co jsem neznala. takže to bylo docela fajn. Akorát jsem se modlila, at po mě nechce něco říkat.~a~
Kolegyně říkala,že to promyslí, a že teda se bude muset zeptat, jak to myslí, že přece počáteční domluva zněla, že budu každý týden podávat report PÍSEMNĚ, že pokud to je teda změna, a oni chtějí každý týden livemeeting, tak že to bude se muset pořešit. Že v tom případě, kdyby to věděla,tak že je jasné, že mě tam nedoporučí. Takže fakt nevím, co vymyslí ~d~~;((

Jdu robit. je toho jak na kostele. a zítra je svátek. Jupíííí. a ve čtvrtek do práce nejdu. mám furt ten paragraf. (dneska teda pro změnu práce - v rámci paragrafu). Jdu s malou na kontrolu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.