| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kdy odstavit

Ten článek je bezva.
Když jsem se pročetla k těm metodám odstavování, těm drastičtějším, kroutila jsem hlavou, že něco takového je vůbec možné. Doufám, že drtivá většina z nás by byla pro co nejcitlivější přístup i za cenu, že to chvíli potrvá.
Já stále svojí holčičku kojím a chci alespoň ještě půlroku vydržet.Nevadilo by mi kojit třeba až do dvou let.Pokud bude sama chtít, proč ne? Oběma nám to nyní takhle vyhovuje. Máme už i zoubky a i stěma to jde bezbolestně. Prostě si to užíváme, jsou to ty nejhezčí chvilky a mlíčko je to nejlepší co jí můžu dát. Až ji definitivně odstavím asi se mi bude po kojení stýskat, protože to už nepůjde vrátit zpátky. Je mi jasné, že kojit věčně nebudu, proto kojte a užívejte si to když máte vaše děťátko tak blizoučko sebe,jsou to věci na které budete rády jednou vzpomínat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.