| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kdy odstavit

Tak jsem právě zjistila, že jsem drastická matka... Honzíka jsem odstavila před 14 ti dny ve věku 15ti měsíců. Kojila jsem dvakrát denně. Před odjezdem na 4 denní stáž (který jsem mu samozřejmě v rámci možností vysvětlila)jsem se rozhodla, že mu odstříkávat mléko do lahve aby měl, "až bude maminka pryč", nebudu.
Moje okolí na mě začlo trochu tlačit, že by možná nebylo zas až tak špatný přestat, když už jsem znovu těhotná. Mně se nechtělo, po návratu jsem Honzíkovi prs samozřejmě nabídla. Pil bez problémů. Náhle jsem ale měla pocit, že už ho opravdu nepotřebuje a je to jen takový náš zvyk (během těch 4 dnů mu zmizely mléčné stroupky na hlavě a zlepšila se dlouho trvající rýma) a když naznačoval, že chce kojit, nabídla jsem mu něco jiného, což přijmul bez mrknutí oka.
Prostě už nechtěl být miminko, ale chlapeček. Musím přiznat, že mně kojení chybí, ale on teď už vůbec nechce a tak mi asi nezbyde nic jiného, než se s tim smířit a čekat na další :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.