| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

omluvam se ze jsme hned nenapsala z toho ocniho.
Byl se Sarou manzel a moc jsem s toho nadsena nebyla, nejdriv to clovek musi asi vstrebat nez bych sem psala subjektivne hodne zabarveny nazor:-))

Takze vysledek vse stejne, videni se zlepsuje a vidi vyborne (ostatne jako vzdy) nicmene uchylka se stale pomalu ale jiste zveda a bez bryli je 18st. s brýlemi kolem 10. No dostal manzel cislo na primarku do Kromerize, ze dobri doktori ze ZL odesli jinam, ale ze ona je dobra. Po novem roce ji mam zkontaktovat, oni si ji sami vysetri a usoudi.
Akorat me ten chlap i manzela nastval, ale to ja na delsi vykladani...nejak mi ted prijde, ze si precte zpravu ze skolky a opise ji, predtim nez si tu zpravu precetl mel zcela jiny nazor.
A taky vety typu ona vidi dobre, bryle potrebuje jen kvuli silhani a otazka manzela znela: takze kdyz se to pak dobre odoperuje to silhani nebude muset bryle nosit?
Odpoved byla ze je bude muset nosit i tak.
Ted bohuzel otazka na kterou se manzel neptal:
A proc teda stale musime lepit kdyz se uchylka zvetsuje? no dal ji 6h denne, predtim pry mela 8hodin denne..Ach jo no... jsem mysela ze aspon on ktery nas vzdycky hodne podporoval jak se vse lepsi a byl spokojeny dokud si neprecetl zpravu te dr. ze skolky. Ze skolkovou dr. jsem si moc nesedla... takova teta v duchodu...

Omlouvam se za roman a to ze bez vyjadreni nesouhlasu nekterych veci to nemohu napsat:-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.