| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sojko, mam také s vysokým cholesterolem problémy. máme ho v rodině, dědí se to už několik generací.
Od 4 let jsem brala léky (ve 4 letech byla hodnota 11,5, dr se zhrozil, že v životě tak vysoký chlesterol u dítěte neviděl). držela jsem diety a stejně to neklesalo. Když jsem přešla pubertou, začala jsem ti tak nějak rozhodovat sama, co sním a co ne. Dietu jsem nedržela, léky vysadila a ejhle. Hodnoty se snížily samy od sebe. Kardio mam naprosto v pořádku. Jím jídla smažená, jsem závislá na zabíjačce~t~
5,8 není až tak zvýšená hodnota. Osobně bych neřešila nějaký ten smažený řízek. Dokonce i sádlo neobsahuje tolik cholesterolu, jak se doposud mělo a máslo je v tomto ohledu o mnoho horší.
Kup si domů bezcholesterolovou kuchařku, jsou tam i vypsané hodnoty, kolik jaké jídlo obsahuje cholesterolu a věřím tomu, že se i podivíš nad těmi hodnotami.
Jak ale říkám, nedrž ji striktně na dietě a lécích. Kup jí přírodní rybí tuk, snaž se jí dávat hodně česneku.
Přeji hodně zdraví~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.