| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kolik stojí svatba

Moje řeč....téměř všechny jste tady napsaly,jak svatba není až takový výdaj a pak se tu doberu sumy mezi 30-50tisíci.Alespoň pro mě a pro přítele jsou to ohromný peníze a nedokážu si představit,kde bychom na takovou svatbu vzali.Oba jsme zaměstnaní a než bychom ušetřili tolik peněz tak to potrvá pěkně dlouhou dobu.A dále mě tu zarazily příspěvky,ve kterých se uvádí: rodiče by nám malou svatbu neodpustili....tak to už nechápu vůbec,protože pokud rodiče ví,v jaké jste finanční situaci a sami vám svatbu zaplatit nemohou,tak jak se vůbec mohou tímto způsobem zachovat a tohle říct?!Není přece žádné řešení brát si na svatbu úvěr....připadá mi že jsou užitečnější věci,na které si vzít úvěr.....tím nechci vůbec říct,že jsem proti svatbám,porovnávám jen to, co by se za takové peníze dalo pořídit do domácnoti apod.V našem případě budeme mít svatbu opravdu malinkatou(jen rodiče a svědci a slavnostní oběd) a ostatní naši přátelé a příbuzní chápou,že nic jiného si dovolit nemůžeme a nikdo z nich nám nic takového nevyčte ani na nás nezanevřou jen kvůli tomu,že jsme je nemohli všechny pozvat.Tak to je můj názor na celou věc.....mějte se všichni pěkně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.