| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~~t~~t~~t~~t~~6~~6~
Můj otčím, jinak hodný člověk, se jal spravovat modem od O2. Taková malinkatá krabička, byla 3 měsíce stará, takže na záruku. Mamča říkala, že vypadl signál a už nenaběhl a jeho nenapadlo nic jiného, než to rozšroubovat a protože se mu zdálo, že je tam volný drátek, vzal na to pájku~8~ Stálo nás to 5000,- za nový modem.
A mamča si nechala položit novou, kráááásnou dlažbu do kuchyně a chtěla, aby dal práh před balkónové dveře. On si ho uřízl o trošinku delší, než byla mezera mezi futry a tak se rozhodl, že to tam nabuší palicí a jak se 3x netrefil a jednou trefil, tak jak se netrefoval, praštil vždy do dlažby před tím prahem a já tam napočítala 23 děr, v té nové dlažbě. Nakonec s tím šlehnul, že tam ten práh nedostane. Moc hodný, ale já ho mít doma, tak už jsem ho zabila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.