| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, no tak to věřím, že to nase.e. ~q~ jako chápu, že jsme jen lidi všichni, a že nejsme neomylní. Ale naštve to. No doufám, že aspon máte doma další sterilní zkumavku, at to můžete odchytit ~6~ a zas se to prodlouží - čekání na výsledky.
Protože to je divné, že teplotuje, a jinak nic? - rýma, kašel, chřipka ?
Vikča je taky furt nahromadě co? ~7~~6~~6~~6~

No věřím, že jsi vyfluslá fakt. jsem právě byla odpo na kompu. Učila jsem se celé odpo anglinu. Takže puštěný překladač imrvére. Bez strejdy googla bych nemohla existovat fakt ~7~
a viděla sjem tě na skypu přihlášenou. ale nepsala sjem nic, bo jsem si nechtěla psát, chtěla jsem ten čas jak jsem sama doma využít k učení. Tak jsem si říkala, že je to divné.. páč jsi měla být v rachotě.
To je dobře, že ti to přeorganizovala. Protože čtyři dvanáctky u kasy... to si nedovedu představit.
~8~~8~~8~ (mmch, to je dobrá nová ikonka)

Já jsem furt nachramčená, zahleněná (naordinovala jsem si Erdomed a Muconasal do nosu), nějak se toho ne a ne zbavit.
Už mám Manči doma. Ted tam má Rychlou rotu na Barandově, tak jsem koukla na Rodinu. :-)

TAk nevím, jestli jsem já divná nebo co...
ve čtvrtek mi přišla sms od chlopa. že prý jestli by mohla s ním Maruška jet v sobotu (dneska) na výlet do Osvětimi....~q~
tak jsem mu napsala, že za prvé je venku hnusně, a je po nemoci. takže těžko. že to není už na nějaké cajdání po venku. a za druhé.... že Osvětim není asi vhodné místo pro čtyřleté děcko....
Tak byl samozřejmě naštvaný.....
No ale stojím si za svým.
A navíc nechápu vůbec co ho to napadlo. on takový rasista..... a on do Osvětimi.... asi výlet s jeho "přáteli" nebo s nějakou babou co to vymyslela nebo to nechápu.
No naštěstí s ní fakt zůstal doma.

Evisto, byla bych taky ráda, (až to trochu vstřebáš, a budeš mít náladu a čas), abys nám to tu víc osvětlila, jak to bylo. A co v té Kroměříži přesně ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.