| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rybko, díky moc ~;) u té Dobré mámy, sem cenu nějak neřešila, spíš jsem podlehla reklamě a myslela si, že je to něco dobrého. Activi nemám ráda ani já a malé taky moc nejela a díky její tekutosti ja opravdu nakonec vypila z flašky, resp. učícího hrnečku. Lžičkou se to fakt nedalo ~a~
Jaký obsah tuku v jogurtech je pro děti ok? Někde jsem četla, že by to nemělo přesáhnout tuším že to bylo 3%? Nebo 5%? Vím že se nedoporučují ty extra smetanové... a odtučněné prý už vůbec...
Holky, vy co dáváte jogurty, tak dáváte každý den? Mám kamarádku, co dá třeba i 2 za den, ale mně to přijde moc ~d~ Myslím, že tak 4x-5x do týdne by mohlo stačit ne? Však je ještě kojená a ani já ani manžel taky nejíme jogurt každý den. S masem je to podobné, dávám malé tak 4x-5x do týdne maso 1x žloutek a ty zbývající 2 dny má jen zeleninu, neochuzuji ji tím o nic, že ne? Nebo mám dávat maso i jogurty každý den? Ovoce má tedy každý den určitě ~:-D~w~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.