| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, napsala jsem mu, že je po nemoci, a venku je škaredě, tak že radši ne. A že Osvětim není určitě vhodná pro čtyřleté děcko. To ať si tam udělá výlet sám (s přáteli nebo s nějakou ženskou), ale ať tam nebere Marušku. Že by to nebylo dobré. A pak jsem tam připojila s chlámacím smajlíkem, že ať si dá pozor, ať ho nezavřou za hajlování. To bylo myšleno jako fórek. Protože on říká, že takhle by si měl někdo poradit s cigá..ma. Nesnáší je.
No tak si nemyslím, že je to nějak troufalé. Já s ním nebudu jednat v rukavičkách. Nemá rozum. Tohle místo není vhodné vůbec pro malé děcko. Jak by jí to tam vysvětloval? ona se ptá na všecko. Jako že to byli židi, tak je nějaký pán zavřel do toho baráčku, pustil jim tam plyn, a zabil je? nebo jak? Prostě jestli ho to najednou zajímá (což mu není podobné), tak ať si tam jede. Ale bez malé.
A on mi napsal, že ať jdu do pr... a že je zajímavé, že se mnou mohla s kašlem do ikey do dětského koutku. Tak nevím, ale myslím si, že je rozdíl - že byla chvíli se svojí kamarádkou v koutku v teple. V prostředí vhodném pro děcka. A že prý je mi po tom .... s kým kam jezdí. Ale já vůbec nechtěla říct, že se mu motám do toho, s kým tam pojede. Tak to jsem asi napsala blbe. To uznávám.
Ale to, že prostě do "skanzenu" koncentráku by neměly chodit tak malé děcka, tak za tím si stojím!
A abych mu ještě nabízela alternativu? no tak to ani omylem.... ať si vymyslí něco sám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.