| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na kosmetický přípravky se vykašli, obzvláště ty "100%" účinný od Avonu apod. firem. Je mi 21, akné trpím od 13 a napatlal jsem na sebe spoustu kravin a už jsem nedoufal, ale ty šťastnější z nás si nakonec dojdou k té své medicíně a to se mi konečně podařilo, takže byť mám tendenci mít akné stále, tak pokud dodržuju pár pravidel a jsem ochotný obětovat trochu času, tak jsem konečně bez akné. Hlavně je důležitý kombinovat, nikdy mi nepomhla jen jedna věc, musí se to vzít komplexně. A ano, stojí to prachy. Utratil jsem za to už alespoň 30 000 a určité náklady do budoucna prostě ještě budou, s tím se musíte smířit, ale na druhou stranu, počítám, že tak 15 000 bylo naprosto vyhozených z okna. Co mi hodně pomohlo z té zánětlivější formy, kdy se dělaj velký ložiska, co se obtížně hojí a kosmetika s nima nic moc neudělá, byl BioBeam Acne. Normálně bych se hojil tak měsíc, s tímdle byl zánět po 5 dnech pryč. Koupil jsme to za 6000 na netu, pokud by měl někdo zájem, tak prodám za 4000, mám ho půl roku a svou službu již splnil a věřím, že ho nikdy nebudu potřebovat, stav přístroje samozřejmě skvělý. Dále piju pravidlelně kopřivový čaj, vždy tak 3 týdny, poté týden až 14 dní pauza, skvělě vyčistí. Co je velmi důležité, zejména u pleti co se mastí, ale funguje obecně, jsou vysoké dávky vitamínu b5, kašlete na doporučený množství. No a z lokální léčby, určitě benzoyl peroxid, ale jak zaschne, tak se hned pleť musí hydratovat, přesušování vede zase k dalšímu akné. A jednou za 14 dní pletovou masku, třeba z bahna mrtvého moře nebo syrovátky. To nedělám ani tak kvůli akné, ale aby se celkpově pleť trochu vyživila a zregenerovala po všech těch tinkturách. Ale opakuji, samo o sobě by mi nic moc nepomohlo, zkoušel jsem to, až nalezení té správné kombinace mi zase vrátilo sebevědomí.

V případě žádostí o rady nebo potenciální zájemci o koupi pište na targos@centrum.cz a pospěšte si, jinak ten bibobeam dám babičce na artrozu pod stromeček:D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.