| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou

zdravím všechny nastávající maminky které se rozhodnou rodit v této porodnici a ráda bych sdělila i já svůj porod,který začal jak bych řekla lehkým pobolíváním v podbřišku,když jsem ve tři hodiny ráno vylezla s postele zatímco můj manžel si slastně podřimoval tak mé kontrakce byly asi po sedmy minutách,o tři hodiny později bolesti zesílily a byly po šesti minutách,to jsem se ale ještě stihla vykoupat a v půl osmé jsme vyrazili do porodnice.Já bych klidně byla ještě doma,ale manžel byl celej nervozní tak jmse jeli.V osum hodin nás přijali udělali mi ještě ozvy plodu sepsali papíry a ve čtvrt na deset mě vyšetřil doktor a řekl,že jsem na tři prsty co prst to hodina,že rodit budu ve dvě hodiny,ta představa mě děsila,protože už to byla bolest po třech minutách,ve třičtvrtě na deset mě vyšetřila sestra to už jsem byla na pět prstů a že za hodinku mě vyšetří znovu,jenže než pro mě za hodinu přišla tak na mě přišla kontrakce při které se mi chtělo tlačit tak manžel volal na sestru at něco dělají tak se koukla a říká že už to asi bude a taky že jo na sál jsem šla v 10,45 h a malá se narodila v 11,05h tak jsme to zvládli od našeho příjezdu za tři hodinky a musím říct ,že se k nám chovali všichni moc krásně.Tímto bych chtěla poděkovat sestřičkám na sále a také doktorům kteří měli 18.listopadu službu.Byl to nádherný pocit když mi malou dali do náruče a já nevěděla co mám dělat jestli brečet nebo být štastná,že už je to všechno za námi a jen to krásné před námi,jsme s manželem strášně štastni a na druhé miminko se moc těšíme a rodit půjdeme zase do Kadaně a všem to moc doporučuji s pozdravem Eliška a její čtrnáctidenní holčička Eliška

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.