| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenské testy - aneb jak to všechno začíná

Milá Denko a milé dámy, dnes se mi poprvé objevily dvě čárky. Zatím to nikdo neví. Počkám na Vánoce. I kvůli častým potratům ve vyšším věku raději se zprávou počkám. Jste tedy první, komu to říkám. Samozřejmě jsem brečela štěstím i byla zaskočená najednou tím pocitem zodpovědnosti i obavou aby to vše vyšlo. Test jsem si dělala v den plánované menzes a byl negativní. Jako už přes půl roku, co se s přítelem intenzivně snažíme. Pak jsem se vrátila do koupelny po půl hodině a zírám na ten druhej slabej proužek co se tam objevil. Hned jsem zkusila další tři různé testy. Na všech byl téměř neznatelný druhý proužek po asi deseti minutách. Večer jsem skočila do lékárny pro další test a tam už je ta čárka naprosto jednoznačná. Tak jen se milá Denko neboj, já už si myslela že jsem neplodná a teď toto. A kdysi před dvěma lety, když jsem vysadila HA, neměla jsem čtyři měsíce žádnou menstruaci. Prostě jsem neovulovala, nic. Pak se to srovnalo. A testy doporučují zkoušet až později. Jo a jediné, co mne trápí, je, že jsem si jeden test dělala už před týdnem, po 10 dnech od ovulace, píšou že je spolehlivý a tam nebyla čárka žádná. Tak jsem si řekla je čas naposledy užít a párkrát jsem se díky kámošům vinaři dost opila. Nojo, když oni nám teď dodali basy dobrého vína, nevyužijte toho.... Teď mám strach, kdybych věděla, že jsem těhotná, samozřejmě nepiju vůbec nic. Snad jsem to alespoň doufejme zjistila docela brzo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.