| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to jsem ráda leoni, že to má Vikča v pořádku. uf! pak dej vědět jak a co vám řekli u doktora.

No já jsem se cítila provinile, protože Evista tady psala, že kdyby to napsala tak jak jsem to tu psala prvně, tak její manžel by byl taky naštvaný. Ale mi to nepřišlo nějak moc. Prostě já s ním nemluvím jak s nějakým milostpánem. tak nevím. No holt my dvě jsme stejná krevní skupina noooo :-)~s~

Holky včera si Manči stříhala vlasy. Byla bez dozoru. U našich dole. Tatík ležel na gauči a hleděl na tv. Myslel, že si malá vystřihuje. a ona si zatím dělala vystřihovánku na hlavě. Prý jí nedali papír, tak se naštvala, a ostříhala se....~o~ jsem měla takový šok! no tak ofinku nemá prakticky žádnou. a jak měla vlasy v culíku a to co jí vypadlo, tak to ustřihla - ty dlouhé prameny ~n~ a tak tam má velké zuby. Prostě ty boky má střihlé ~n~.... no vypadá jak super uličnice.
Učitelky se dneska ve školce chlámaly.
Chtěla jsem ji vyfotit a dát ji sem. ale ona nechce, že nevypadá ted hezky, tak že ji tu nemám vystavovat ~7~~6~~6~~6~ bobešek můj malý ~6~~6~~6~

Nedíváte se někdo na Prostřeno na Primě? dneska tam vařil můj spolužák ze základky, jsem čučála ~e~~e~~e~ šikovný, náročné menyčko, a povedlo se mu to ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.