| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky moje,
zase po delší době se ukazuju, aby jste věděly že žiju :-) Pravidelně vás tady dočítám, ale na psaní nějak není čas, tak to zkusím aspoń trochu napravit.

Leoni, děkuji za pochvalu fotek. Stihli jsme jeden z posledních nádherných dní. Bylo to super, dětem se ZOO moc líbila. Jsem ráda, že to s Vikinkou dopadlo nakonec dobře. S tou močí měla ta sestřička štěstí, že nakonec byla OK. Kdyby se kvůli tomu třeba oddálila nutná léčba, tak by měla teda asi problém.

Janet, sleduju jak se pilně učíš a snažíš se v práci bojovat s úkolama co na tebe hrnou. Máš jedničku ~R^ Já jsem na tom s jazykama fakt bledě ~n~
S malou a návštěvou Osvětimi, naprosto souhlasím s tím, že takhle malý děti by měly být na ještě dlouhou dobu ušetřený něčeho takovýho. Ty jejich malý hlavičky se mají zabývat jen krásnýma věcma. na ty ošklivý je času dost.

Evisto, s tím vyšetřením, určitě bych šla ještě někam. Víc hlav, víc ví. ~g~

Marti, co škola? Ještě statečně bojuješ s učením i s dětma "sama"?

No a co je nového u nás?
Tak aktuálně :
Lucinka byla před 11 dny očkovaná na spalničky. Ve středu jsem byla v noci s HOnzíkem na pohotovosti v Motole. Bolelo ho ucho, vzhledem k našemo pneumokokovi jsem nechtěla nic zanedbat. Byl tam zánět, ale nic hroznýho tak jen kapičky. V pátek už došlo na nejhorší a museli ho píchnout. Následovali 3 dny vysokých horeček u Lůci. V neděli večer jsme frčeli do Motola opět. Honzíka začlo bolet druhé ucho, Lůce nešly srazit teploty a navíc oba měli hnisavý výtok z očí. Vyfasovali jsme ATB do očí a ucho na píchání zatím není. Dneska se objevila vyrážka na celým těle u Lůci. Tak u ní probíhají z největší pravděpodobností ty spalničky. Má nějakou blbou reakci. Je to infekční a jako další příznak je zánět středního ucha. tak jsem si tak dala 1 a 1 dohromady a myslím si, že Honzík to od ní třeba mohl taky chytit když má ty uši a zánět spojivek. Co si o tom myslíte?

Jinak Lucinka je teď, co se týče puchýřů, na tom docela dobře. Sem tam se udělá nějaký na ručičkách, jinak je klid. Volala jsem taky začátkem listopadu do Brna a domluvili jsme se na 10. ledna na kontrolu. Tak jsem ráda, že ji zase pani primářka okoukne a řekne co dál.

Znáte "léčitele" Jonáše? léčil mimo jiné i neplodnost, ale dělá spoustu jiných věcí. Tak jsem poslechla tchýni a objednala jsem nás tam. Jdeme tam 7.12. I když to asi nebude mít žádný léčebný efekt, tak i z takové té zvědavosti to chci vyzkoušet. Jestli jako pozná co Lucince je. Nemoc asi hned neurčí, ale že by třeba aspoň uhodl že se to týká kožních problémů. Každopádně vás budu informovat :-)

Taky se nám blíží Vánoce. Dárky už mám skoro všechny, dneska jsem koupila papír, aby bylo do čeho balit ~b~ Zítra mám v plánu s Honzíkem dělat perníkovou chaloupku, aby se taky trochu zabavil. Už jsme týden zavřený doma a je to na hlavu.

Když mluvím o těch dárkách, tak Leoni, to to zase začne být v práci hustý co? Já ty lidi obdivuju. Musí to být hrozně vyčerpávající ~6~

Tož tolik od nás ~3~~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.