| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mochi, to je dost že se taky ukážeš :-)

No to teda máte marodku fakt bobci~6~~6~~6~, no nevím, asi bych se poradila o tom s doktorama, jestli to nemůže mít Honzík spalničky? fakt netuším....~7~

Mochi, zapomněla jsem ti fotečky pochválit, ale vypadáte tam moc hezky. Všichni. :-)

Přemýšlím o výletě - od neděle asi do úterý - do Prahy. Mám totiž pořád ještě od léta lístek z Globusu - na cestu tam a zpět od českých drah za 250kč. A platí to do 11.12.2010. Tak nechci aby mi to propadlo. Mohla bych bydlet u kamarádky v Praze. Tak že bychom si udělaly výlet na tu výstavu Orbis Pictus do Mánesa co tam ted je. A maruška by chtěla hrozně do Muzea se podívat. Trojčí o tom už asi dva měsíce. Protože prasátko Pepina byla v jednom dílu s maminkou a tatkou a Tomíkem v muzeu... pak jsme uvažovala o Divadle Spejbla a Hurvínka. ale to mi na netu tady na Rodině psali hodně, že tam nemáme chodit, že to tam stojí za prd. Viz téma myslím že včera.
Zoo v tomhle počasí už ne, to bych nechala třeba na léto.
Taky jsme se bavily o tom zrcadlovém bludišti na Petříně..... ale nevím, jestli to není daleko. Jako že pěšky, at se zas nenachladí.
A na Karlův most - na Staromák....

no jenže hlásí to ochlazení jak prase. tak nevím ~d~ no ona by byla stopro nadšená, že se jede na výlet. ale zas nechci ji tam zas nachladit. A sebe taky že...
Tak jsem myslela, že bysme se srazzily někde v Praze, ale ty máš děti úplně nemocné ~7~

Mochi, léčitele Jonáše neznám.
Zrovna včera jsem na vás myslela, takhle jsem si ležela ve vaně, a ani nevím jak mě to napadlo. Ale říkala jsem si, že spíš bych se asi spojila s nějakými jinými mamčami, co to mají (děti) a poradit se, jestli myslí, že je to "ono" nebo jak to poznaly a tak.

Ad dárky..... nemám prakticky nic, fakt hrozné.... furt to odkládám. přes týden se mi už nechce odpo někam cajdat, pádím pro Manči do školky. a o víkendech se mi zas nechce do těch návalů do nákupáků.... ale kdo ty dárky obstará že..... asi Ježíšek ~2~

ad angličtina, není za co mě "obdivovat", jelikož to moc nezvládám. sice čím víc to poslouchám, tak možná i trošilinku víc rozumím. Ale nevypadne ze mě nic. I když vím třeba co odpovědět, tak až za nějakou dobu, až si to sesumíruju v hlavě. A to už je pozdě že.... nějak mi ty slovíčka nedocvakávají hned. a to je třeba u rozhovoru ~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.