| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hroudo, náhrady dysplazie se opravdu dělají a za balík.

Co jsme byli ochotni? No, finance v té době byly, tudíž jsme si nemuseli půjčovat, ale asi bychom si i půjčili.

Máme psa, kterému byla natahována kost v noze, v základu zralého na utracení... ale náš první pes a naše tohoto druhu první láska (taky jsme to dostali sežraný do mrtě, protože PSA NIKDY... nechápala jsem kamarádku, co nechala psa operovat na neurologii) a ejhle... NIKDY... a pak štěně, nádherný, piplaný a pak diagnóza a klinika a dvě možnosti. Po RTG spal, takže injekce navíc....

Neustáli jsme to ani jeden, čas na rozmyšlenou byl ještě pak, ale tohle byl moment... injekce, nebo... to budeme řešit a bez záruky, cena stanovená a operace a péče.... když jsme řekli, že to zkusíme, brečeli jsme oba, dokonce i po telefonu děda, šílený pocity, fakt. Prostě pak je to zvíře (kurňa, jak by ty peníze pomohli někomu - dítěti, rodině, reálně - mám vyvinuté i tohle cítění, takže i tohle problém byl) odkázaný na tebe ... a ono tě má rádo a ty jeho taky.

Jak jsem psala, raději bych splácela... operace dopadla dobře (dovezli Jelizarovův nesmysl ze světa), pak ale převazy, péče... asi tak po třetím převazu jsme začali převazovat sami - bylo to fakt moc drahé a pořád cesty na veterinu, nesnáším krev, manžel tlumil psa, mamča taky, ještě mne uklidňovali, obden dotáhnout šrouby, převázat, přemazat, vycpat, do toho jsem měla deprese a paniku... Asi to tak mělo být.

Abychom zjistili něco o sobě, že něco, co nám připadá nepředstavitelné... manžel omdlí, když se řízne do prstu, já až na pohotovosti, kdy mu to sešijou, je-li to nutné, nebo po ošetření doma, ale až po převázání.

No, dneska pes absolutně neposlouchá, ale chrání a brání a pořád ho máme rádi..... o zazobaných rukou to moc nebylo, fakt bychom si snad i půjčili (s vědomím, že to ustojíme - jak říkal známý kamarád a pejskař a taky psy miluje - na tohle bych neměl ani peníze, ani bych to neustál), v základu jsme řešili utrpení naše x psí a zda to má význam a jestli to k něčemu bude.... a pocitově tohle neumíme. To není o tom, jak superúžasní jsme, řeším na téhle diskuzi problémy, jak psa nezvládáme, jak jsme nesvědomití, nedůslední, problémy se stěhováním,

prostě průser je, když se zamiluješ. Pak cokoliv. I pro křečka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.