| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kdy odstavit

Nikdo tady nikoho nenapadá, že nekojí. Nebo kojí 5 měsíců, 6 měsíců....
To nikomu nevadí. Stále tady spoustě vševědů vadí, že matka kojí 2 roky a dále. Když to vadí ženám se stejně starými dětmi, tak se nemůžeme divit, že nejsou tolerantní ani ostatní. O co jde? Proč mám tady číst, že jsem nechutná, když kojím své 2,5 leté dítě. Co je komu do toho. Já osobně ho tedy nekojím na veřejnosti, např. na pískovišti, to on už chápe, že ne. Ale před spaním a ráno po probuzení. Vyhovuje nám to oběma. Mám se snad cítit tak, že dělám něco nemravného? Tak to ani náhodnou. Tady jsou snad diskuze, aby se psaly názory a mohly si číst zkušenosti ostatních. Ale ty odsuzující články jsou už trochu moc. Psát o tom, že některá matka odstaví dítě na 5 měsících a kdo to neudělá, je nechutný. To je trochu moc. Pokud odstaví např. na 5 měsících, je to její věc. Pokud kojím 2,5 leté dítě, to je zase moje věc a jen dávám najevo, že to jde. To je pro ty, které se ještě nerozhodly. Ale ať se maminky rozhodnou podle svých pocitů a ne podle toho, že kamarádka řekne, že kojit např. po 1. roku dítěte, je nechutné a to ona by nikdy nemohla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.