| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jojo, taky jsem se při té představě smála ~:-D jako vtip dobrýýýýý~:-D~R^

No asi pojedem. Dneska jsem koupila karty do vlaku ~;)
umí hrát vojnu, a černého petra.
No tak u vás v praze sněží???~8~~8~~8~

Budeš mě prosím informovat o počasí Mochi?

Jak jsem byla ve skluzu s hodinama - jak dávám malou do školky a vyzvedávám, tak mívám tak hodinu denně skluz - i hodinu a půl, podle toho, jak se mi podaří dorazit do práce.
Tak jsem tam byla dneska až do sedmi ~l~
udělala jsem spoustu práce, protože mi nikdo neobsazoval tabulky a byly všecky mojeeeee~:-D
a hodiny mám jakžtakž srovnané. možná hodinka tam je mínus ale to už je v poho.

Nevím jestli někdo sledujete Prostřeno na Primě... mě to docela baví.
Ted tento týden bylo z Ostravy. a v pondělí vařil můj spolužák - ten Tonda - ze základky. hrozně jsem mu držela palce, byl vždycky fajn. Ale nevyhrál to. vařil fakt dobře. ~n~
No ale dneska jsem to nestíhala. tak jsem to neviděla - ten co vařil dneska, tak vyhrál (25tis.)
Jsme se tam tak bavili - chlapi měli někteří odpolední, a tak mi říká kolega, co neřeknu dřív. Že má u firemního noťasu i anténu na televizi, tak mi to napojil a podívala jsem se asi na půlku ~:-D~j~~R^~R^~R^ No já tu svoji práci fakt miluju~s~

Taky jsem se nasmála Marti, jak jsi psala o tom - jak chceš sníh ale pak zas ne, protože máš úklid ~t~~t~~t~

No pak po práci jsem jela do teska nakoupit něco k jídlu a hoooooodně jsem pomohla Ježíškovi....
Koupila jsem Marušce "krisinku" - to morčátko Furry Frenzies, co jezdí a vydává zvuky.
http://www.toysland.cz/zbozi/5640/frf-jezdici-zviratka-asst---furry-frenzies-hasbro.htm

ona si to hrozně přála.

pak jsem chtěla koupit Hádanky Dráčka Fráčka, a měli je v pompu za stejnou cenu jak na netu - za 299kč, tak jsem to vzala
http://www.zaplat-malo.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=8007

pak TAkovou sadu s plastelínama - něco jako PlayDogh, ale je to asi její levnější sestra... nebo brácha
je to "kadeřnice" - že se tam ta plastelína natlačí do takových postaviček, a to pak vytlačí vlasy a oblečení - takové žížalky. a k tomu jsou přibalené ještě další čtyři kyblíčky plastelíny - to všecko za 160korun. No nekup to ~;)
my už jsme to totiž doma měli- pro maruščinu kamarádku k nározkám. A Manči to hrozně chtěla taky. Jenže jsem jí říkala, že to nejde, že všecko mít nemůže. No a ted jsem na to narazila v akci v pompu, tak jsem jí to vzala. to bude mít radost a překvapená bude :-)
pak v tesku sadu kalhotek s obrázkama - moc hezké.
flanelové růžové pyžamko se srdíčkama - to si vzala mamka (dala mi peníze).
Tož takhle já jsem večer utrácela.

Zítra máme oslavu - ségra plus neteř nározky.

No tak doufám, že Mochi mě bude informovat.

A Leoni, pisni mi, jakto že tehdy jak jsme si psaly na FB, jakto že to tak trvalo, než dovezli Vikču ze školky?

Jo ještě náušnice jsem si koupila . a nějkaou vánoční dekoraci - pro tu kamarádku do prahy, jako dárečke.

toť vše. asi nákup vám tu psát nemám, ne? nebo jo? - tak půl chleba, sýry, kečup, .....~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.