| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

teda holky, to je síla. Nikísku, to muselo stát hodně sil opravdu odejít a domluvit se na té střídavé péči, i když je alespon pozitivní, že má opravdu o malou takový zájem! Ale po pravdě si ty nervy nedovedu představit... a vůbec nezávidim. Ale halvně přeju, aby se vše v dobré brzy obrátilo!

Májjo, ty si fakt užíváš, to je dílo. Je děsný, když se pořádně neví co a jak. a jak se toho zbavit ... :-( Brzké uzdravení.

Jojo, já jsem si o pneumokocích a tak už ted načetla dost, ale obávám se, že vzhledem k podroušené imunitě nebude reálné to naočkovat ... :-( Je to děsný. Kája už bude doma ještě celý týden, doktoro by ideálně doporučoval týdny 3 !!! Ale to není v naší moci ... už takhle si zadělávám na výpověď v práci, když jsem víc doma než tam ... každopádně jsme se moc snažili se toho zbavit ... ale akorát se to táhne. Obouistranný zápal plic + bronchitida ... super :-) Už je to naštěstí na ústupu. Jsme opět po dvojích ATB. nejdřív Klacid a ted dobírá Augmentin a spiropent. Ten už máme pomalu na denním pořádku :-( Pan doktor mi doporučil takové tři týdny na horách ~:-D~:-D~:-D Tpo by sice bylo super, ale jaksi to není technicky možné ... no každopádně se zlepšuje a tak se snažíme jí držet v klidu, i když to není zrovna jednoduché, už se doma fakt nudí.

I když tentokrát nemáme potvrzeného pneumokoka, jen zápal plic, ten může být předpokládám taky ze spousty různých důvodů...

Elois, co bys nám naordinovala ?! Beru jakoukoli pomoc ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.