| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím,
tak Praha hlásí sníh, bohatě asi jako všude.
Janet, děti už jsou snad dobrý. honzík má ještě trochu rýmu, ale už nic hrozného v pátek už půjde do školky, mají tam mikulášskou, tak aby o to nepřišel.
Lůca je dobrá, jen jí teď často bolí hlava, tak to musím dr říct.
S Honzíkem asi budeme muset v lednu na mandle, dr říká, že kdykoliv bude mít nějakou větší rýmu, tak mu to půjde do těch uší.

Jen, aby jste byly v obraze. Tak začínám věřit, že vánoční čas je pro naší rodinu kalamita. v sobotu jsem opět byla v Motole na pohotovosti. Tentokrát s mamkou. Bylo jí od rána špatně, motala se jí hlava a bylo jí na vracení. Celý den ležela (nikdy si nepamatuju, že by přes den ležela). tak jsem opět neposlouchala výmluvy že je to přejde a že to nic není a zabalila jí věci. V Motole jí změřili tlak a měla 180/115, tak okamžitě na urgentní příjem. Tam jí dělali CT pro podezření na mrtvici, to se nakonec nepotvrdilo a tak zavolali neurologa a ten jí zjistil, že má narušenou rovnováhu ve vnitřním uchu. Někdy se to prý stane a jiná než mechanická léčba není. zkoušel jí to nějak rozhýbat ale udělalo se jí hrozně špatně, tak si jí tam rovnou nechali. Dneska už byla úplně vyléčená, tak zítra pošupajdí domů. Jsem moc ráda, hrozně se mi ulevilo. Táta zůstal sám doma, tak jsem tam musela jezdit ho kontrolovat :-) Tak doufám, že letošní vánoční kalamitu máme za sebou a další už se konat nebude.

Leoni, krásný dárky jsi vybrala, holky budou mít radost. Já ještě manžovi dneska koupila Activity a už končím. Nikam nejedu a nic nekupuju :-) začíná to být o život v těch krámech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.