| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Heleeeee ahoooj, tak v Praze bylo blazeeee, viyyyyď :-)

Počasí bylo teda leppší než taky v Ostravě. Tady mrzne až praští. hrůza. Tam sice sněžilo, ale nezdálo se mi, že by byla taková kosa. no hnus je to venku dneska. a kolegyně mi říká, že tady bylo i včera a předvčerem takhle.
Jsem si totiž tedka odskočila na hodku vyřídit konečně ten nový řidičák - výměnu. Protože jsem to furt odkládala. ~f~ Ale byla to rychlovka. bylo přede mnou 13 lidí, a za půl hodinky jsem byla venku. no a s cestou jsem byla zpět za hodinu přesně. Tak to si naddělám v poho (jsem se odpíchla na píchačkách).
no a ad praha: divadlo Spejbla a Hurvínka bylo úžasné. fakt sjem se chlámala i já. Byly jsme na Hurvínkův popletený víkend. byly jsme na dopoledním představení pro školky. takže jsme měly jít za školky dozadu . tak jsem prosila paní u pokladny, že má malá silné dioptrie. Tak nám nakonec dala místa rezervovaná pro vozíčkáře - na kraji ale v první řadě. takže super. dám pak fotky na FB. i když se nesmělo fotit ~f~ tak jsem 3x blejskla....
taky jsme byly v restauraci na obídku. na kafíčko. chodily jsme na horkou čokoládku. a tak.
perfekžní restaurace s dětským koutkem je na Palmovce - Pizzerie u divadla. obrovský dětský koutek. přímo u stolů nekuřácká. berou tam stravky. takže super. ~R^
chodily jsme jen do rest. kde berou stravky. mám jich totiž nějak nadbytek ~;)
hledali jsme tu galerii Mánes, a než jsme to našly, protože to spojení tam bylo šílené nějak..... tak mi pak řekli, že oni mají v pondělí zavřeno ~8~ no maso.
a pak mi Manči říká, že jí prý je zima na nožičky. a že tam má morko. když jsem se podívala na nohy její, tak měla ty nohy úplně promočené až po paty..... jsem jí říkala, že jakto že mi neřekla dřív, a ona, že prý bych ji pak už nechtěla vzít na Karlův most ~n~ mimoň....~q~
a já další mimoň, protože jsem vzala na ten výlet v pondělí s sebou do batohu náhradní kalhoty, ale nevzala jsem štrample ~7~, takže honem sehnat někde štrample, po ruce bylo jakési nákupní centrum, tak jsem tam vlezla. a tam tak všecko drahé, že mě z toho málem kleplo . no a štrample v její velikosti neměli - jen tak na jedenáct let...~q~ takže jsem jí vzala aspoň ponožky. no cena "úžasná" - troje za 149korun ~q~ - no ale co se dalo dělat - ale Manči nadšená, že jsou krásné - s jahůdkama, a dalšíma kokotinkama.
no tak jsem jí dala ty vyteplené kalhoty a ty troje ponožky. a těma mokrýma štramplama jsem se pokusila co nejvíc vysušit ty mokré boty.
Mimochodem ty boty - kožené Fare boty za osm stovek, ne žádné šunty.
jenže jsem jí je nenastříkala impregnací před odjezdem, jsem zapomněla.
a jak v Praze byla břečka. a to trdlo mi navíc ještě furt utíkalo do sněhu.... tak to tak dopadlo.
pak jsme narazily na galanterku na té Palmovce, tak jsem jí tam koupila štramplíky a kousek už to pak bylo do té pizzerky, tak jsem ji tam pak převlíkla. a dala všecko na topení a seděly jsme tam dvě hodiny, tak to fajně vyschlo a pak jsem ji nosila "na koníka". a střídavě chodila.

no a už se pak setmělo. tak jsme vyrazily na okružní jízdu tramvají - směr na Karlův most teda, když tam tak moc chtěla. no tak jsme se tam trochu pofotily. :-)

bylo to fajn.
metra si tež užila ažaž, až už ji to pak nebavilo ~:-D

cesta vlakem tam byla super - jely jsme IC Perner, ten byl super, čistý, polohovatelná sedadla, byly jsme v kupéčku celou dobu samy, takže jsme si ze sedadel udělaly letiště ~R^
cesta zpět už tak fajn nebyla, protože jsme jely IC Olše, a bylo tam tak přetopeno, že se nedalo dýchat, nešlo otevřít okno. sedadla už se polohovat nedala. a nebyly jsme samy. takže chudáci spolucestující..... jelikož Manči nezavřela celou cestu klapačku ~4~. no šílené. záchod katastrofa.

no a ubytování - kamarádka mě srala tím, jak se na Marušku tvářila, že je rozmazlený spratek. ačkoliv mi to tak hrozné nepřipadá.
třeba ji zavolala a Manči řekla, že za chviličku, protože si hrála. a ona v šoku otřesená, jakto že neposlechla.
nebo jsem šly v neděli ven na Staromák a do restaurace, a Manči asi po pěti minutách venku říká, že má žížeňku, tak jsem jí dávala napít a ona říká, že to je hrozné, jak mě má vycvičenou, že se přece měla napít doma a neotravovat. ....
no takže nicmoc.
štve a hlavně mě mrzí to, že to má tak Maruška zafixované jako vzpomínku na Prahu, že tam byla ta zlá teta Petra - i když jsme měly tolik zážitků a výletů, tak že si pamatuje toto ~n~

a jdu vás dočíst....~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.