| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak koukám, že tu píšu jen já....~f~
když jsem se ted podívala na svůj včerejší "příspěvek", tak jsem se zhrozila.... bože.... já jsem hrozná, jenže já píšu a píšu a vůbec mi to tak nepřipadá, že to je tak dlouhé.... až když to odkliknu ~f~

no dneska jsem si vzala opět dovču. protože je ta sněhová kalamita. fakt katastrofa. včera jsem se nakonec rozhodla, že pojedu domů, jela jsem krokem. (furt jsem bojovala s tím, že si lehnu v práci na gauč a přespím tam - na jednom oddělení mají gauč), ale bylo mi to blbé. Ale fakt jsem se bála. Byla to úplně bílá tma. ~7~
no tak jsem dojela až do dědiny těch 19km. ale pak jsem nemohla vyjet ten hrozný kopec. byla kolona aut, co stály. prostě nikdo nemohl vyjet, protože prokluzovaly kola. tak já hrdinka jsem se nakonec rozhodla, že to zkusím objet jinudy. jenže tam jsem taky uvízla a bylo to takový sráz do zatáčky, že jsem se pak bála couvat, at nesletím dolů že....
navíc mi začal svítit benzín ~6~ a vybil se mi mobil ~7~ no větší kalamita už být nemohla.
Psal mi chlap, že kde jsem, že je s malou v tesku, tak jsem mu volala, v jakých jsem sra...ch, ale vypnul mi mobil. tak na sms jsem ho ještě nastartovala. tak že prý přijede a že mi to vycouvá a pojedu znova na ostravu a objedu to naokolo přes město. Tam byla taky zácpa - oni tam pak uvízli taky, jak jeli z teska.... Jenže já jsem mu nechtěla říct, že nemůžu nic objíždět, protože mi dochází benzín že....~7~
tak pak došli naši s lopatou, tatík odházel trochu sníh a couval z toho srázu a pak to vzal jinudy - tam mě to nenapadlo, že by to šlo vyjet... (no nadával mi, že jsem jela takovou cestou, že tam to bylo úplný nesmysl, že tak prudký kopec by nevyjel ani džíp ~5~~5~~5~). no ale hlavně že jsem se z toho dostala. a žabku mám doma před barákem.
na dnešek jsem si vzala volno. Volala jsem kolegyni - je to taková trošku nadřízená našemu oddělení - neoficiálně. ale šéf říkal, že má starostí dost, tak že takové věci ohledně dovolených a doktorů ať řešíme s ní, že jí dává na to kompetence, že neví kde mu hlava stojí. Takže to je super. že šéf takové věci ani neví, když jdem k doktorovi a tak. :-) je to trochu tam taková anarchie od té doby ~:-D. No tak kolegyně říkala, že to taky prdí, že si bere dva dny volna. a že do práce taky nejde. ~:-D že už ji to tam stejně nebaví, že zůstane doma a zajde se podívat na dárky. Tak jsem zvědavá, co ostatní dvě kolegyně, jestli vůbec dorazily.... ale asi jo.... my jim přezdíváme "dream team" (=tým snů) ~:-D ony furt makají jak divé (kvůli prémiím ne, ty tam u nás neexistujou).
Takže jsem uvařila, ted jsme byly s Manči venku - na sáňkách, odhazovala jsem sníh, koulovaly jsme se. Hrály jsme si s Korčou, ta je z toho sněhu div živá, vidí sníh poprvé ~:-D
No a snad zítra už se pojede líp, prý jsou cesty docela prosolené. zítra vyjedu.
zítra má Maruška ve školce Mikuláše, tak ji o to nechci připravít. už máme nachystaný kostým čertice (černočervené šatičky, červené štrample, a svítící rohy) ~;)
Tož baby, tež cosi napište ni?~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.