| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no takže Praha supeeeer? Tak to je fajn, akorát ta kámoška co? No je vidět, že nemá děti a že neví, jak to chodí.... Názory teda šílený, jsem zvědavá na její děti... Pak si to Janet spolu povíte...~t~~t~~t~~t~~;)

jInak Vikča má taky zítra ve školce mikuláše, ale bohužel je doma. Já jsem v práci a ona pravidelně omarodí~n~~o~. Má tam taky v šatně nachystaný červenočerný obleček, ale bohužel ho nevyužije. Dnes jí hlídala tchýně. Měla včera ráno zalepený a zakysaný očko, to jsem jí ale do školky dala, ale i s šílenou rýmou teda. No nezdáĺa se mi, tak jsem ve školce radši řekla, kdyby něco, at volají mm, že by si jí vyzvedl. A oni volali, že má s malou jet na oční, že jí tam objednali. Tak má malá kapky atb do očí. No sice se mi vůbec nezdá ty očka, že má nějaký špatný, ale.... Já jim totiž jen řekla, jestli by mi sestřička nenapsala nějakou vodičku na očka, že měla ráno pravé zakysané a oni z toho udělaly hned kovbojku~t~~v~. No a dr. říkala, že radši jí nedávat do školky, až v pondělí. Ale je fakt, že malá má tu šílenou rýmu, a není úplně fit.... Teploty nemá, ale zelený sopel.... V pondělí si mám volat na výsledky stěrů z očiček. Tak jsem sama zvědavá...

Takže se tu malá doma opět plácá a nudí a total jí to tu nebaví~Rv.

Včřera jsem měla v práci do 16hod. Holky, já jela v tý nejšílenější kalamitě domů. Jela jsem celou cestu 40tkou no prostě šílený. Cvílema jsem vůbec neviděla na cestu. Vichr, sních no prostě děěěěěěěěěěěěěěěěěěs~q~. A dnes ráno do práce to samý. Naprosto neodhrnutý cesty no šílený. A když jsem přijela, tak mi na infu říkaly: No konečně aspon někdo dojel, všechny kvůli kalamitě šichtu odvolaly~o~. A dnes jsme měla jen 4 hodiny a já kráva kvůli tomu jela v tom hnusu. Tak jsem si vzala dnes číslo a přístě, když bude takhle, tak prostě zavolám, že nepřijedu. Já blbec poctivka. Ostatní se na to vy....~:(. Jsem byla tak naštvaná na sebe. Páč jsem celou cestu jela jak na saních, házelo mě to ze strany na stranu a já se jen modlila, at neskončím v příkopě...~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.