| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mi připadá, že jsme tu spisovatelky jen my dvě Leoni ~:-D~f~

Tož pokecáme neeee?~:-D:

no tak to jsi jela v tom samém děsu jako já... a to mě čeká i dneska.... protože tady chumelí celé dopoledne, odpoledne. vidím na auto na parkovišti. a je total zasněžené.
a já blbec jsem si nevzala rukavice..~n~ všimla jsem si ráno u auta, že je nemám. zapomněla jsem je v kabátu (dnes jsem si vzala bundu) - tak už jsem to oškkrábala bez rukavic. ale to ještš nesněžilo. no tohle nedám fakt.
a jak vyjedu, to fakt netuším. a to bych tu měla být až do pěti. protože se mi fakt fest nechtělo vstávat, tak jsme vyjely pozdě a do práce jsem dorazila až v půl deváté ~f~

včera jsem si den volna fakt užila. bylo to fajn, venku na sáňkách a tak. že jsem radši nezůstala doma. ~n~
jenžé Manči má tu Mikulášsskou dneska.
to mě mrzí Leoni, že to Vikince nevyšlo ~7~
byla tam ve školce dneska taková fajn Vánoční nálada - měli tam puštěnou tu pohádku o Máchalovi, myslím že S čerty nejsou žerty se to jmenuje. Měli plno dobrot na stole - vánočních. přestvěnou třídu. výzdobu. učitelky měly taky kostýmy, děti taky :-)

no už se toho fakt děsím té cesty dom.
a to mám ještě se v plánu stavit do globusu cestou domů.
no něvim něvim....

ad kámoška z Prahy.... ona si myslí, že děcko prostě má sedět poslouchat na slovo. Třeba jí dala čaj, co jí nechutnal. a Manči ho nepila. tak jsem na ní viděla, jak to v ní vře, jako že by něco řekla, že to přece by měla vypít. Atd. atd.
No myslím si že by ona ani mít děti neměla. Má za sebou dost špatné dětství - takovou výchovu jakou ona by prosazovala, tak to prožila doma. a mnohem horší věci. Takže je taková k těm dětem - výchově - prostě děcko má poslouchat nekompromisně a basta - její názor.
A to si myslím, že se tam malá chovala docela hezky. Nekrámovala nic. Snažila se. fakt. ~s~

No ještš že jsme v úterý odjeli. protože bysme tam asi uvízli do Vánoc. hrůza co je venku za počasí. by ani psa nevyhnal.
i když Korča je venku ráda, moc to doma nemá ráda, asi jí je horko. Je nadšená ze sněhu (vidí ho poprvé :-)).

Jdu robit ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.