| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

... tam k nám nechodí a nebude!
To se mi také nezdá dobré - děti mají mít podle mě jistotu, že doma se jim nic nestane.

Vždy jsme byli buď na nějaké akci s dalšími lidmi, třeba v restauraci/pizzeri/mikulášském vlaku apod., nebo se šli projít, cestou potkali nějaké náhodně Mikuláše, čerty a anděly - a pak jsme se vrátili a našli něco na balkoně a/nebo před dvěřmi. ~x~

V tomto smyslu tedy na Mikuláše "hrajeme". To za nebezpečné nepovažuji. ~;) Také jsme nikdy nijak moc nevyhrožovali čertem, říkáme že jen straší, ale není zlý...

Navíc jsem to celé letos obohatili o jednu řeckou (před-)vánoční tradici z ostrovů, a sice zdobit vánoční loď a dát ji rozsvícenou do okna. Sv. Mikuláš je totiž kromě toho, že byl dobrodinec zejména vůči dětem, také ochráncem námořníků! A jelikož všichni máme rádi vodu, moře, lodi... tak se nám to zalíbilo. A kluci dnes uvěřili že nás díky té lodičce Mikuláš rychle našel a dal veeelkou nadílku na balkon :-)!

Líbí se mi kombinovat různé tradice a zvyky tak, aby se líbily celé rodině a mělo to své kouzlo. ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.