| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem na mikulášských besídkách viděla naprosto běžně devítileté děti,které brečely protože se bály čerta.To že se nebojí deset dětí ještě neznamená,že se nebude bát jedenácté,které je prostě citlivější.Mimochodem,kdysi dávno jsem měla vztah s klukem,který mi vyprávěl o tom,jak nedokáže spát s odhalenýma nohama,nohy musí mít úplně celé schované pod peřinou a i během noci se budil,aby zkontroloval jestli mu z postele a pod peřinou nekoukají chodidla.Bylo mu v té době dvacet let.A víš proč?Protože když byl malej,tak mu rodiče doma vykládali-už nevím z jakého důvodu-že přijde čarodějnice a chytí ho za nožičky.Co myslíš,věřil ve dvaceti letech na čarodějnice?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.