| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U věštce jsem nikdy nebyla, můj otec ale ano a on mu řekl, že v roce 2009 se nemám o dítě snažit, že se to nepovede. Když jsem na začátku roku otci řekla, že jsme byli na neúspěšném IVF, řekl mi, že věděl, že se něco takového stane, prý mu to věštec řekl a zároveň mi oznámil, že letos nám to nevyjde a ať do dalšího pokusu nejdu. Hned jsem otce seřvala, protože nic takového jsem nikdy slyšet nechtěla, nicméně jsem o tom uvažovala a nakonec jsme se s manželem rozhodli v létě do dalšího pokusu nejít, myšlenku na dítě jsem úplně vyblokovala a těšila se na jaro 2010, až půjdem na další pokus.
Otěhotněla jsem v září 2009 a až do 30. týdne se bála, jestli se věštcova slova nenaplní a já o dítě opravdu příjdu. Nic zlého se ale nestalo, takže negativní předpověď mi vlastně moc pomohla.
Ale nevím, jestli je to to, cos chtěla slyšet :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.