| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,

Liv, máš recht, je dost možné, že příště pojedeme s vámi.

Včera jsme byli u doktora. S tím, že Kája opět kašle. Jemu tam žádný kašlací záchvat nepředvedla. Za to nám v noci pak ano ... Spala jsem dnes dvě hodiny !!! Od 22 do 23 hod a od 3 do 4 hod. Super. Jsem dnes krásná a svěží, vůbec ne opuchlá a hrozná ... kašel, na to konto podrářděný žaludek, takže jsme neustále běhali na záchod, že bude blinkat, horečky ... no a v půl třetí už to nešlo, zase jí začal otíkat krčík, takže opět rectodelt. To je poslední záchrana, mě už přijde, že jí ty ostatní blafy ani nezabírají ... no, takže uvidime jak to bude vypadat dál. Každopádně jsem včera od pana doktora dostala poukaz na imunologcko-alergologické vyšetření, takže dobrý. Ale tolik keců k tomu, to jsem fakt nečekala. Asi se ho dotklo, že mu radím co má dělat. Tvrdí mi, že takhle marodit a kašlat skoro rok v kuse je zcela normální v tomhle věku, a že takových nervozních rodičů tam má denně spousty. Úplně to celé bagatelizoval. Každopádně jsem se nenchala odbýt a máme ho. Takže dnes budu volat do nemocnice, tam by nás prý mohli vzít dřív... tak uvidime. Přinejhorším mi řeknou, že je to opravdu normální a máme smůlu ...

Corall, moc hezké fotečky ...

Večernice, určitě ne na všechny druhy kašle máš nahnat dítě ven, to vůbec ne. Už známe u nás asi tak 10 druhů různých kašlů, takže na některé z nich to krásně zabírá. Většinou na takové ty suché bezdůvodné nebo laringitický kašel a tak. Většinou venku na vzduchu je jí líp jak doma ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.