| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

teda holky, to je síla. Bolesti zubů a dásní apod. jsou jedny z nejhorších a nejotravnějších ... a když se k tomu přidá fobie ze zubaře (kterou mám skra velkou) ... tak je to děs běs. Tak kéž by jste měli na co nejdelší dobu s tímhle pokoj!!!

Liv, prothazin, dithiaden a diazepam máme ... občas užíváme. Ale nechci jí to dávat moc často. Stejně to nic neřeší, jen to utlumí, ale občas nám nic jiného stejně nezbývá ... ~Rv

Jinak za sebou máme úspěšně první návštěvu alergo-imuno tak uvidime. Odebrali 3 ampule krve, za 3 týdny bysme měli mít výsledky. Ještě nás posílají na dvě další vyšetření, jedno do Motola na "chloridy v potu" (kvůli tomu zápalu plic, že byl už letos 2x po krátké době), a na vyšetření ultrazvukem na reflux, jestli to nemá a nevrací se jídlo a nezapadává zpět do dýchacích cest, to prý takovéhle záchvaty kašle může vyvolávat taky, ale jako mimino Kája s tímhle problémy neměla, tak myslím, že to ono asi nebude, ale určitě to absolvujeme, at se to kdyžtak vyloučí. jinak paní doktorka byla strašně milá a rozhodně nesdílela názor naše pana doktora, že jsme tam zbytečně. Četnost antibiotik jí přinejmenším zarazila. A po výčtu chorob si vše naťukala do PC a přemýšlela, přemýšlela, každopádně nám napsala nějaký sirup protialergický, že to zkusíme do doby než přijdou ty výsledky, aspoň pak hned můžeme kdyžtak vyhodnotit, jestli jí to pomáhá. Tak uvidime. Mám z toho dobrý pocit, že se pro to něco konečně dělá.

Liv, máš recht, že v takovém případě se důvěra k obvodnímu doktorovi ztrácí. Ta´tka ten ho nemůže už ani cítit, já pořád dělala nějaké ústupky, protože mě od malinka léčil, a vždy všechno v pořádku, ale jestli se něco z toho ukáže, že je problém, tak se asi nakrknu a půjdeme jinam, protože ta důvěra by se asi jen těžko vrátila. Už jsem ho o to žádala od jara, ale slyšela jsem pořád jen, že je to zbytečné, tak uvidime. Třeba se nevysvětlí nic a já jen budu muset zklopit hlavu a dát mu za pravdu ... uvidime... nebudeme předbíhat událostem. Ale je pozitivní, že už jsme dvě noci spali bez kašlání, to je bezva !!! ~g~ Ale do školky jí dáme stejně kdyžtak až příští týden, tenhle týden hlídání máme, tak to raději využijeme. Kéž by už to bylo lepší, už potřebuje děti jako sůl, doma už je otrávená, vůbec se jí nedivím, tak vymýšlí blbosti... ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.