| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TAk nevím jestli stihnu reagovat na všecko, bo paměť už tak neslouží ~;)

No to jsi musela být nadšená, když jsi jela až do Rýmařova, a dr tam nebyla ~o~ jako by ti nemohli zavolat? radši jim dej pro tyhle případy na sebe telefon (pokud ho už nemají a jen se neobtěžovali zavolat, že tam dr není).
Já měla kdysi taky vyndavací rovnátka, ale víc jsem je nenosila než nosila. Takže já se přimlouvám za ta fixní ~b~

Marti, a ty jsi ted doma, že si užíváš klidu? nějak jsem to asi nepochopila, ty nechodíš ted do práce?
My máme taky dneska ve školce něco jako schůzky nebo co. Bude se vykládat, bude malá besídka, a budou "tvůrčí dílničky" pro nás rodiče s dětma. Tak se těším :-) akorát že budu zas muset odejít dřív z práce. musíme tu být vždy do 15hod (to je fixní), jenže já chodím později do práce, tak na osm hodin. Takže bych tu měla být správně do půl páté. No tož to asi těžko že.... když jezdím pro malou do školky.... takže odcházím tak v 15.15, takže už mám obr skluz s hodinama opět ~n~, jsem zvědavá kdy to doženu....
ale už se těším do školky, vloni to bylo taky prima.
Dneska ráno tam děti dělaly (společně s paní učitelkou) minivánočky - učila je zaplétat ty copánky - každý si dělal svoji malinkou vánočku - asi je možná dostaneme jako dárek odpo? tak to asi budou dopoledne péct (mají ve třídě troubu), už pekli i nějaká cukroví a nějaké ozdobné stromečky z perníkového těsta. Moc se mi to tam líbí fakt :-)

Ad tlak - děkuju že se ptáš Marti. Ty taky pak napiš jak jsi dopadla, a kolik tak míváš ten tlak....
No tak já jsem měla toho holtera asi před měsícem. Takže bylo vyhodnocení.... tlak mi hodně kolísá, měla jsem tam hodně nízkých tlaků - např. 100/60 apod. a pak zase vyšší tlaky např. 140/95. No nejvyšší jsem měla 148/96. Což není tak zlé. A to jsem byla zrovna u pokladny ve Sparu - navlečená jak medvěd, Manči mi utíkala, já u pokladny spocená úplně na vybulení.
Tak doktor říkal, že mi nemůže dávat léky na snižování tlaku, že to není tak vysoké. a navíc, když mi to kolísá - že mívám i nízký tlak, tak že to nejde.
No ale tak jsem ráda, že to nedopadlo nějak hrozně, protože zítra máme taky vánoční večírek - velký ve sportovní hale. pro celou firmu - pro pobočky z Ostravy - v Ostravě jsou čtyři pobočky. asi nějakých 500 zaměstnanců. Další pobočky jsou v Praze, Plzni, Brně. Ale to už zase mají svoje večírky. Tak jsem zvědavá, jaké to bude. Tak si aspoň můžu dát nějaké alko. ~v~

To je blbé, že je Martínek furt tak zasoplený, ne a ne se ho to pustit ~7~, ale chápu, že jsi ho ted chtěla dát do školky, já bych to taky tak udělala :-)

tak jdu zase pracovat ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.