| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Keiko, koukám, že sis opravdu "užila". Můj gynekolog je rozhodně pro císaře kvůli bezpečnosti dětí, tak ho holt budu muset přežít :-) Já sem nad přirozeným začla přemýšlet, jak byly holky před 14 dny obě hlavičkami dolů a také jsem byla u jiného než mého Dr. na UZ v Brně kvůli TTTS a když tento Dr. řekl, že se dají rodit přirozeně, tak to ve mně začlo "hlodat", no ale toto pondělí při kontrole u mého gynDr. už byla jedna hlavou nahoru a kdoví, co ještě za přemety předvedou :-) Můj Dr. mi řekl, ať polohu neřeším a že když vydržím, tak mě 37, max. začátek 38 tt fiknou. Ale že prej při mé figuře to bude zázrak, když tak dlouho vydržím... Uvidíme, zatím se fixuji dožít 3v1 do půlky ledna, kdy budeme 32.-33.tt.

Holky, brala jste některá při porodu císařem nějaká homeopatika? Uvažuji po císaři o tom wobenzymu a ev. i o těch homeopatikách...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.