| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja si myslim, ze se tu michaji ruzne veci. V pripade treba Daniely ji asi tezko nekdo bude vycitat, ze udelala, co udelala. V podstate by ke stejnemu vysledku stejne doslo a pro ni to bylo psychicky neunosne. Sama jsem do stejne situace tak jenom malinko nakoukla, bylo tam to podezreni. A ja se rozhodla, zebych to dite proste donosila, dokud by samo nezemrelo a nebo bych ho porodila nechala zemrit. S pochopenim okoli jsem se tedy moc nesetkala, takze to rozhodne neni standartni vec. A priznavam, ze na uplne lamani chleba nedoslo a nemuzu rict, ze bych za svym rozhodnutim stala az do konce.

Ale co rict muzu je tohle. Mam doma dve postizene deti a ctvrte tehotenstvi bylo opravdu hodne neplanovane. Takove to, kdyz padate "na hubu" fyzicky i psychicky a zjistite, ze na testu jsou dve carky. Samozrejme riziko postizeni toho ditete nekolikanasobne vyssi nez u zbytku populace. Vysledek citelny v ikone, nejmladsimu jsou dneska 3 mesice, jedno postizeni je vylouceno, diky Bohu za to. Na druhe si budeme muset pockat, i kdyz vnitrne citim, ze je v poradku. Snad to tak bude.
Ctvrte tehotenstvi byla moje nocni mura a jeste dnes se kazdy den probouzim stastna, ze uz nejsem tehotna. Krome tech postizeni, co uz mame doma, se vyskytly jeste i jine problemy a muj fyzicky stav byl zalostny a tehotenstvi jsem vicemene prolezela. Ted oproti tomu zazivam tezkou pohodu~:-D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.