| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nevím co je JPP, stejně jako nemám v úmyslu v hovoru se svými známými místo pediatr říkat PLDD, mohli by si myslet, že jsem zešílela a hlavně b mi nerozuměli~;).
Bohužel, s tím, že se člověk stane rodičem se bohužel nestane také lékařem. takže upozornění na oční vadu by měl dár rodidiči lékař a rodiče s dítkem odeslat na oční a ne ho od této návštěvy zrazovat. pokud tak nečiní, k čemu preventivní prohlídky jsou? (to je řečniká otázka, tudíž na ni neočekáám odpověď, jelikož ji znám. Znají ji ale i všihni lékaři?)
Rodič samozřejmě může vyhledat očního lékaře sám od sebe. Ale musí mít aspoň podezření na oční vadu u svého dítka. Já jsem to vlastně i udělala, ale mám určité vzdělání, které mě k podezření dovedlo a dost asertivity, abych se nenechala odbýt~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.