| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojík

už jsme to tu písala
včera se mi blokly záda v oblasti kříže,spíš k levé straně a cítím celou půlku zadku a snad i pánev.
Včera jsme byla totálně nefunkční hodinové stávání z postele abych si došla na wc a to mě nesl manžel pak hodinové stávání z wc.Fakt to bolelo jako prase.Večer mi mamina dala čípek ten mi malinko ponohl,dneska už jsme vstala sama cítím silnou bolest jako na menstruaci,míám to bloklé alemohu už chodit a neohýbám se postě si klekám.
ale co mě trápí ta bolest na kříži jako ledviny.
mohou ty bolkace a ta bolest způsobovat i bolesti stylu na mensruaci(ledviny,?)když vlastně je to v tý oblasti kyčle atd...
díky~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.