| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, mám půlročního chlapečka a od té doby, co mu dávám příkrmy mi nechce pít žádné tekutiny včetně kojeneckého mléka. Kojeneckého mléka vypije sotva 400 ml a čaj ani jiné tekutiny nechce vůbec. Miluje jídlo na lžičku. Sní masový příkrm 190 ml, přesnídávku 190 ml,a každé nedopité mléko mu zahustím nemléčnou kaší a to sní taky. Možná to souvisí s moučnivkou se kterou se trápíme už měsíc, asi mu vadí sání z lahve. Je to začarovanej kruh. Potřebovala bych, aby pil alespoň ten čaj. Mlíko do něj v zahuštěné formě dostanu. Je normální, že půlroční dítě nechce čaj,vodu, ani šťávy? Moje dcera (3 roky) lohní jak o život, tak 2 litry a pije ještě kojenecké mléko (Sunar od 2-6 let). Tak teď se s tím trochu trápím, že malej to nechce. Máte někdo zkušenosti? Děkuji všem za příspěvky. Hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.