| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lízo: právě že to zrcadlově symetrická situace není.
To bych už byla znova spokojeně zadaná, protože v zásadě to, co od chlapa chci, jsem schopná i nabídnout~t~.
Jenže- je tu asymetrická nabídka a poptávka v otázce věku, výšky a inteligence.

Ono je to podobně jako s tou výškou- ženské chtějí vyšší chlápky, takže na seznamkách zbývají trpaslíci.
Chlapi chtějí menší ženskou, takže zbývají obryně.
Navzájem (většinou) nepropojitelné.

Mužští chtějí mladší ženské- a v určitém věku si to můžou dovolit-
čili na seznamkách zbývají nezadané 35-45tky (které holt nechtějí někoho o 20 let staršího) a v druhé části spektra zbývají 18-25 letí kluci, kterým vrstevnice odloudili akční 40tníci.
Propojitelné dost těžko.

Třetí věc- muži často chtějí hloupější (=ovladatelnější) ženskou, než jsou oni sami (nebo je jim jedno, jak je dotyčná hloupá, pokd má velké....jiné přednosti~t~
ětšina ženských chce inteligentní, nikoli blbé dětičky, tudíž se nepáruje s někým, kdo je blb.
na seznamkách jednoznačně zvývají muži hlupáci- a často chytré a schopné ženské :-)))


A pak jen takový nápad (evoluční), který mi na mysl nepřišel, dokud jsme nezačala pobývat na seznamkách....
Dítě (er evolučně, historicky) přežije spíš, když má nezodpovědného ne příliš schopného sobeckého otce, než když má nezodpovědnou ne příliš schopnou sobeckou matku. U ženských je tím pádem dlouhodobě jasná silnější selekce na spolehlivost, zodpovědnost, péči o vztah....než u mužů.


Mimochodem- tím, že nemám partnera, tak podnikám různé věc s kamarádama- sport, cestování kultura. Nemám mezi nimi žádného dobrého volného třicátníka (krom toho jednoho, co měří 170. Zato tam mám volných 5-6 třicetiletých holek, která jsou chytré, dá se s nimi domluvit, něco podnikají...ale je pravda, že možná jsou hrozné v posteli, to jsem fakt netestovala~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.