| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dnes mám den, po tom co ráno muže propustili ze zaměstnání pro nadbytečnost jsem večer zjistila že máme opět doma vši. Mám toho plné zuby, likvidovali jsme je před měsícem, ale tentokrát je mám i já (ze školy od dcery).

Zlikvidovat vši není problém, ty zabije kdeco, potřebuji ale najít účinný prostředek jak zabít hnidy ve všech vývojových stádiích bez nutnosti je hodiny po jedné dcerám vytahovat z dlouhých vlasů (a mě nevím kdo by je tahal). Máme šampon na přírodní bázi se silicemi, tee trea atd...To hnidy vždy přežily. Obávám se že potřebuji silnější kalibr, současně ale nevím co si mohu dovolit v těhotenství. Pojedu do města a oběhnu lékárny. Prosím jen o zaručené prostředky které vám pomohly a hnidy opravdu zabily tak že se vši nevrátily! Díky moc. Chci se toho už zbavit! Šílím! ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.