| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A končím, nemám kdy tu sedět. Nehodlám se s nikým dohadovat, jen jsem psala to, nad čím by se každý měl zamýšlet. Vy mě sice obviňujete, že vidím všechno černobíle, mě to ale připadá černobílý pohled od vás. Právě druhou stránku věci číst nechcete. Proto se budu neustále ptát, kdo rozhodl o tom, který život má být hodnotnější. Víc nemám co dodat.

Snad ještě jen - pro Václavku. Nestála jsem před potratem, ale skoro deset let stojím před rozhodnutím, jestli dítě risknout nebo ne, když vím, že by mě to pravděpodobně stálo život. Pokud dítě nechci, holt nebudu zbytečně pokoušet "osud" nebo jak to chce kdo nazvat a souložit v plodných dnech. A kdyby se stalo, že otěhotním, na potrat nepůjdu. Mám to srovnané.
Doufám, že na to nebudou všichni reagovat tak, jak to vůbec nebylo myšleno. Tohle byla soukromá vsuvka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.