| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky, taky zdravim po celkem dlouhe dobe.
Kluci jsou tento vikend u tchaniku, maji premieru oba dohromady, tak jsem na ne zvedava, uz se tam stihli predvest - vstavali jim v pet rano ~:-D
My jsme meli vcera vanocni firemni vecirek...tak jsem si to po dlouhe dobe fakt uzila, mela jsem "male cerne" a jeste jsem vcera narychlu koupila super cerny jehly (10cm), v tom snehu a ledu, idealni obuv :D
A dozvedela jsem se tam pozitivni zpravu, pristi tyden budu mit pohovor na trochu jinou praci a kdyz to vyjde, tak to bude na 50% uvazek, coz by bylo skvely, a je to i dost zajimava prace, tak se tesim.
Jinak na vanoce jeste celkem nic nemam, krome darku, ktery jsem stihla koupit uz v rijnu. Cukrovi jsem nastesti dostala krabicku od mamky. Byli jsme ted tri tydny pracovne v CR a byla to desna honicka, kluci byli u nasich, ty si to uzili dost, ale my s M. jezdili po vlastech ceskych, moravskych a rakouskych a fakt to byl zahul.
DOufam, ze se tu ted ukazu trochu castejc.
Hezky vikend vsem!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.