| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všem moc díky za názory. Myslím, že to taky ne vždy řeším, ale nějak to na mě ten den padlo a po uspání syna jsem měla pocit, že už je toho dost. Teprve dnes jsem četla vaše vzkazy a uvědomila jsem si, že ty poslední dny to nebylo tak hrozný. Asi mám někdy opravdu pocit, že potřebuju všechno pojmenovat, a přiřadit k nějaké konkrétní radě z RaR.
Bohužel nemám v okolí nikoho, kdo by se s RaR ztotožňoval, tak to prostě nemám s kým probrat. Každopádně vím, že když vidím někoho, kdo své dítě bije za to, že si trochu víc nahlas hraje nebo neudělá něco, co si zrovna usmyslí jeho rodič, tak se mi to fakt nelíbí a dělat to nechci. Jen zkrátka potřebuju inspirace, jak určovat hranice, aby to taky nedopadlo špatně. Moc pomáhá i ujištění, že jsou lidi, který by to dělali stejně. Moc všem díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.