| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sobolinko, procházím si stejnými pocity. No já se upínám na půlku ledna a 32.tt, abychom vydržely a pak už to holt nějak dopadne - ven nějak musí ~:-D
Jinak Ivo, "zajímavý" porod, doufám, že u nás to půjde podle plánu, a hlavně že min. ještě ten měsíc se holky budou "péct" u mě, protože perinatologické centrum máme 60 km daleko v Brně.

Jinak jsem ráda, že nemusím řešit dopravu metrem a že jsme na menším městě a dojedu si vlastně všude autem, což bych v Praze nedala autem, ač jsem tam dělala autoškolu. Busem jsem s kočárem u nás párkrát jela, ale je to na palici, protože tady se nastupuje jen předními dveřmi a mamka s kočárem stojí jak blb u prostředních dveří a čeká, až všichni nastoupí a pak jí milostivě třeba řidič dovolí nastoupit - ano, jen se souhlasem řidiče - pak ale musíte rozrazit lidi, co nastoupili před vámi, no děs, takže já si vždycky nastoupila hned poté, co lidi vystoupili a bylo tedy místo, ale pokaždé mě pak řidič sprdnul ~o~

Jo a dneska jsem se odvážila změřit "pas" a místo mých 68 mám krásných 101 ~g~ a manžel si mě dneska neprozřetelně posadil na klín ~t~, sice zatím mám navrch jen 11 kg, ale jsem skoro na jeho váze, je ještě větší chrt než já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.