| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Neměl by snad v tu chvíli být někdo, kdo celou věc může posoudit chladnou hlavou? Právě nedostatek času ženy velmi často vede k rozhodnutí k potratu, kterého později litují."

Ale tvrdíš, sice ne tak "NA OSTRO" , jak jsem to napsala já, ale podstata zůstává stejná a to je ta, že žena sama není schopná se objektivně rozhodnout a musí tu být někdo, kdo jí s tím pomůže, ne-li to rovnou rozhodne za ní. Proč některé litují? Jak to mám vědět, nejsem jejich mluvčí, navíc po bitvě je každý generál a můžou mít najednou pocit, že by to zvládly, když je bezprostřední nebezpečí zažehnáno. Mě by taky zajímalo, proř některé ženy po porodu litjí, že nešly radši na potrat nebo dětem celý život vyčítají, jak jsou na obtíž. Ty snad víš proč?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.