| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leoni, to fakt vypadá a zní jako super výlet :-)~R^ závidím ~R^~R^~R^~s~~s~ (v dobrém) a přeju ~s~

Teda ty jsi v takovém zápřahu a pečeš, pracuješ, uklízíš ~R^
Já jsem se letos na pečení i uklízení vyprdla. Udělala jsem jen provozní pořádek tak jak každý den. Ani peřiny nepřevlíkám. ~2~

Ještě furt trčím v práci. A to doufám, že mi to uznají. Protože máme pružnou pracovní dobu od 6.30 do 17.30 (a to tu musíme oddělat 8,5hod). No a je sedm večer a já tu sedím..... ale je fakt hafo práce. Prakticky jsem se nezastavila.
A pořád tu mám hafo práce. ale už jsem to zavřela - práci. a zašla sem na Rodinku.

Zítra půjdu taky do práce, tak ještě něco stihnu.

Marti, to je pech s tou nemocí. chjo, informuj nás, jak Marťa ~7~
No tak tyhle nervy, jestli přijede chlap nebo nepřijede, to bych nechtěla mít ~6~

Já jsem si včera vzala volno.
V pondělí jsem byla s malou na Christmas party z angličtiny od Marušky ze školky. Měli to super. super zorganizované. byly jsme na první skupinu. (oni ta jazyková škola - mají kroužky po hrozné spoustě školek a škol po celé ostravě), takže oni to pořádají na dvě skupiny - jedna byla od 16.15 . a druhá byla od 17.45. Ve velkém sálu kulturáku. No tak my jsme šly na tu první rundu se dvěma kamarádkama ze školky . Tak si to holky užily. Jenže.... pak se oblíkáme jak už to končilo. a dorazil Maruščin "ženich" - a Manči, že nechce domů, že chce být s Jindřiškem. No tak mě ukecala a já matka blbá, tam tvrdla ještě na ten samý program ještě jednou.... ~a~ ale jeho mamka je fajná ženská. jsme pokecaly super, potykaly si. Takže tak ~R^ Prý je taky do Marušky zamilovaný, a říká že si ji vezme :-) takže je to oboustranné. ~s~
no měli různé soutěže o ceny, a tombolu, zpívaly se písničky, anglicky a tak.
No a já sjem byla fakt KO , a tak jsem si vzala na včerejšek volno.
Protože to zas z práce - no z práce přímo ne. Ale vedle nás (toho velkého kancelářského komplexu) je Hotel ParkInn, a tam byla včera akce pro zaměstnance z tady těch kanceláří Vánoční párty s klaunem Hopsalínem (to je něco jak Dáda, tak v Ostravě zná Hopsalína fakt každý - je super. )
Takže jsme odpo vyrazily tam. No a tam to byl fakt luxus. Tohle jsem nečekala.
Normálně vše zdarma - jídlo (bohaté rauty), pití, roznášeli svařák, kávu, čaj, nealko. perfektní
Hopsalín to zorganizoval tak, že jsme byli zapojení i my rodiče. Museli jsme tancovat zpívat s dětma, různé disciplíny - udělat z papíru vlaštovku, a čí vlaštovka doletí dál. Nebo opičí tanec. nebo koulované rodičů proti děckám z kuliček z papíru. No takovou srandu už jsem dlouho nezažila. jsem se taaaak nachlámala. ~R^~R^~R^

Holky jdu ještě dodat nějaké fotky na FB a valím dom.

tak papa~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.